دانلود پایان نامه رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار با موضوع وب سایت فروش اینترنتی پوشاک

متن کامل پایان نامه رشته : کامپیوتر – نرم افزار

با عنوان : وب سایت فروش اینترنتی پوشاک

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده فنی و مهندسی

پایان نامه کارشناسی

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

عنوان:

وب سایت فروش اینترنتی پوشاک

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

***ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است***

چکیده

این پروژه هدف بر این داشته تا بتواند یک وب سایت فروش لوازم ورزشی را تحلیل و پیاده سازی کند. در ابتدا در فصل اول به مقدمه و توضیح مختصری از نرم افزارهای مورد استفاده در انجام پروژه پرداخته ایم که شامل آشنایی با ,Asp.net روش اجرای پروژه های دات نت, آشنایی با 2005 SQL Server , نحوه برقراری ارتباط دات نت با بانک آشنايي با مفهوم UML و … می باشد که بیشتر به صورت مفهومی بیان شده است.
در فصل دوم به تحلیل عملکردهای یک فروشگاه اینترنتی که توسط یک شخص واحد به نام مدیر سایت اداره می شود پرداخته ایم و نمودارهای مربوطه را ترسیم کرده ایم( که مجموعا دارای دو بازیگر به نام مدیر و کاربر می باشد). تحلیل و بررسی و ترسیم نمودارها توسط نرم افزار UML انجام شده است. زبان مدل متحد UML زباني خاص ، ساخت يافته ، متجسم و مستند كه محصولي از سيستم نرم افزاري متمركز مي باشد است . در فصل سوم بانک اطلاعاتی مورد نیاز پروژه بررسی شده که توسط SQL Server 2008 پیاده سازی شده است. و سپس در فصل آخر سیستم پیاده سازی شده به طور کامل به تصویر درامده و سورس های برنامه همراه با توضیحات لازم بیان شده است. هدف این پروژه الکترونیکی شدن خرید از فروشگاه توسط کاربر است.

با الکترونی شدن این مبادلات هزینه تهیه ومبادله اسناد به شدت کاهش یافته برآور های انجام داده شده نشان می دهد که استفاده از مبادله الکترونی اطلاعات به جای روش های سنتی مبتنی بر کاغذ بین 21 تا 70 درصد صرفه جویی در هزینه های فعالیت های مختلف تجاری می شود. از موارد دیگر که میتوان ذکر کرد این است که با استفاده از تجارت الکترونیکی افراد قادر به انتخاب کالای خود با روش های متفاوتی خواهد بود.

با تسهیلاتی که بعد از ظهور وب در زمینه انتقال اطلاعات بر روی اینترنت به وجو آمده است گرایش به حضور در اینترنت و مشارکت در تبال اطلاعات علمی و تجاری دچار تحولی اساسی شده است.

پیشگفتار

فروشگاه آنلاین ، فروشگاه طراحی شده بر روی اینترنت است که  فروشندگان می توانند کالاها ، محصولات و خدمات خود را از این طریق عرضه نمایند و خریداران می توانند محصولات یا خدمات آنها را از جمله گوشی موبایل ، نرم افزار , کتاب ، قطعات و به طور کلی کالای  مورد نظر خود را انتخاب و در صورت تمایل خریداری نمایند . فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان است.

این پروژه طراحی و پیاده سازی یک فروشگاه اینترنتی پوشاک می باشد. که قابلیت انجام کارهایی از قبیل ثبت نام, لاگین کردن کاربر, خریداینترنتی کالا ، جستجو بر اساس نام و جنس کالا ،نظرسنجی را برای کاربر مشتری داراست . و برای کاربر مدیر کارهایی از قبیل امکان اضافه کردن, حذف کردن و ویرایش کالاها, امکان مشاهده اعضاو ارسال ایمیل دوره ای برای آنها,امکان مشاهده و ویرایش اجناس(گروه ها),امکان مشاهده مبلغ فروش فعلی فروشگاه , امکان گزارشگیری از فروش هریک از کالاها و تایید نهایی فاکتوراجناس خریداری شده را شامل می شود.

ابزارهای مورد استفاده در انجام این پروژه شامل موارد زیر می باشد:

1) Microsoft Visual Studio 2008

2) Microsoft SQL Server 2008

3)2002 IBM Rational Rose

از عمده ترین دلایل انتخاب پروژه آشنایی اولیه با زبان برنامه نویسیAsp.net , بانک اطلاعاتیSQL server , نرم افزار Rational Rose و علاقه مندی به یادگیری بیشتر این نرم افزارها و برنامه نویسی بود.

1-1)                  آشنایی با Asp.net

روند کاری Asp.net

.net با روند کارکرد متفاوت خود این مشکل را حل کرده که تحت شبکه جهانی تمام کامپیوتر ها به سرور وصل شوند و بی نیاز از هر گونه برنامه تمام درخواست های خود را انجام دهند.

مبحث الکترونیک از این تغییر پا به عرصه وجود نهاد که پس از تعریف مختصری بر asp.netبه تشریح سیستم یک کتابخانه الکترونیک می پردازیم.

مفاهيم تكنولوژي Net.

‍VB.NET يكي از زبانهاي جديد برنامه‌سازي شي‌گرا است كه با ارائة رهيافت Component-Based به طراحي و توسعه نرم‌افزار مي‌پردازد. آنچه ما در حال حاضر از زبانهاي برنامه‌سازي Component-Based در اختيار داريم و آنچه كه VB.NET در اختيار ما قرار مي‌دهد، افق جديدي به سوي توليد و طراحي نرم‌افزارهاي پيشرفته را در روي ما قرار مي‌دهند.

نرم‌افزار، به عنوان يك سرويس، هدف اصلي نسل بعدي در سيستم‌هاي محاسباتي است. براي مثال، VB.NET زباني مناسب براي توليد و طراحي صفحات وب، ايجاد اجزايي با قابليت استفاده مجدد و ايجاد محيط‌هايي چند رسانه‌اي را به عنوان زباني كه هدفش توسعه ايجاد نرم‌افزار‌هاي پيشرفته است، در اختيار ما قرار مي‌دهد.

زبان برنامه‌سازي VB.NET، به همراه تكنولوژي جديد شركت نرم‌افزاري مايكروسافت يعني .Net ارائه گرديد، از اين رو از تكنولوژي .Net اين شركت بهره مي‌برد. پس در ابتدا به بيان مطالبي درباره محيط .Net مي‌پردازيم.

چرا .Net؟

در گذشته زبانهاي برنامه‌سازي، سيستم‌هاي عامل و محيط‌هاي اجرايي نرم‌افزار‌ها براي دوره‌اي خاص ساخته مي‌شدند. هنگاميكه برنامه‌ها از محيط‌هاي روميزي(Desktop) به اينترنت منتقل مي‌شدند، ابزارهاي موجود نيازمند API هايي اضافي و قابليتهاي ديگري بودند. بيشتر اين قابليتها در كنار زبانهاي برنامه‌سازي بعنوان ابزارهايي جهت رفع اين نيازمنديها ارائه مي‌شدند. هرچند اين ابزارهاي اضافي بصورت قابل توجهي نيازمنديها را حل كرده و باعث رسيدن اينترنت به وضعيت كنوني شدند، اما همچنان مسائل بسياري وجود داشت كه نياز به حل شدن داشتند.

.Net به منظور پشتيباني از كاربردهاي عصر جديد اينترنت ساخته شد. مواردي همچون گسترش، امنيت و versioning، كه از مسايل مهممي بودند، توسط .Net پوشش داده شدند. قسمت مركزي .Net بخش CLR (Common Language Runtime) است كه يك موتور اجرايي مجازي است كه از توسعه، امنيت و ارتقاي نسخه كد پشتيباني مي‌نمايد. در گذشته چنين امكاناتي براي كدهاي كامپايل شده فراهم نبود. بدليل اينكه .Net توانست بر اين مشكلات اساسي فائق آيد، راه حل قدرتمندتري جهت ساخت برنامه‌هاي تحت اينترنت به شمار مي‌رود.

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

 با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

تعداد صفحه :163
قیمت : 4800 تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :  

     09128346577        info@payan20.ir

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما

  info@payan20.ir

ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

 

شماره کارت :  6037997149778160 بانک ملی به نام محمد علی رودسرابی