دانلود متن کامل پایان نامه رشته کامپیوتر با موضوع نرم افزار مدیریت هتلداری

متن کامل پایان نامه رشته : کامپیوتر – نرم افزار

با عنوان : نرم افزار مدیریت هتلداری

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده فنی مهندسی

پایان نامه کارشناسی

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

عنوان :

نرم افزار مدیریت هتلداری

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

***ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است***

چکیده

هدف از سند حاضر، جمع آوري، تحليل و تعريف ويژگي‌ها و نيازمندي‌هاي سطح بالا و حد و مرز هاي سيستم‌ نرم افزاري هتلداری مي‌باشد. از سوي ديگر در اين سند به شناسايي اشخاص ذينفع در پروژه و محدوديت‌هایي كه در توليد نرم افزار بايد مدنظر قرار گيرند، پرداخته است. طرح كلي نيازمندي‌هاي محوري سيستم نرم افزار مذكور را بيان مي‌سازد كه مبناي قراردادي براي نيازمندي‌هايي است كه در طول پروژه در قالب موارد كاربرد و نيازمندي‌هاي تكميلي به طور كامل تشريح و پياده‌سازي مي‌شوند. اين سند يک ديد جامع از معماري سيستم مدیریت هتلداری را ارائه مي دهد و همچنین طرحي را براي آزمايش سيستم مدیریت هتلداری شرح مي دهد. اين سيستم براي مکانيزه شدن قسمتي از امور بخش رزرواسیون هتل تقاضا کننده توسعه داده مي شود .

کلمات کلیدی: اشخاص ذينفع، محدوديت‌ها، نيازمندي‌ها، معماري نرم افزار، رزرواسیون، مکانيزه شدن، آزمايش سيستم

مقدمه

امروزه کامپيوتر به يک وسيله مورد نياز برای بسياری شرکتها ، کارخانجات و نهادها تبديل شده است به طوری که عدم حضور آن باعث اختلال های بسياری در کارها می شود و ممکن است حتی باعث از کار افتادن کلی قسمتی نيز شود .

پيشرفت سريع علوم كامپيوتري وكاربرد سريعي كه اين تكنولوژي جديد در كليه امور زندگي بشر دارد، حجم زياد اطلاعات، نياز بشر به سرعت و دقت و انسجام اطلاعات موجب گرديده است تا امروزه تمام مراكز تحقيقاتی، علمی و خصوصی سازمانهای كشور و… همسو با اين روند اقدام به مكانيزه نمودن سيستم دستي خود نمايد.

اين پيشرفت روز افزون كامپيوتر و زمينه هاي كاربرد آن، نظير تسهيل در انجام محاسبات دقيق و پيچيده و دستيابی سريع به اطلاعات، مديران و مسئولان را برای مكانيزه كردن سيستم دستي ترغيب مي نمايد .

هدف از سند حاضر، جمع آوري، تحليل و تعريف ويژگي‌ها و نيازمندي‌هاي سطح بالا و حد و مرز هاي سيستم‌ نرم افزاري هتلداری مي‌باشد. از سوي ديگر در اين سند به شناسايي اشخاص ذينفع در پروژه و محدوديت‌هاي كه در توليد نرم افزار بايد مدنظر قرار گيرند، پرداخته است. طرح كلي نيازمندي‌هاي محوري سيستم نرم افزار مذكور بيان مي‌سازد كه مبناي قراردادي براي نيازمندي‌هايي است كه در طول پروژه در قالب موارد كاربرد و نيازمندي‌هاي تكميلي به طور كامل تشريح و پياده‌سازي مي‌شوند. اين سند معماري نرم افزار يک ديد جامع از معماري سيستم مدیریت هتلداری را ارائه مي دهد . اين سيستم براي مکانيزه شدن قسمتي ازامور بخش رزرواسیون هتل تقاضا کننده توسعه داده مي شود .

مروري بر پروژه در بخش دوم، خلاصه مزاياي تجاري سيستم نرم افزار پروژه طراحي و پياده‌سازي نرم افزار مديريت سيستم اطلاعاتي و جايگاه آن و نيز خلاصه شرح مشكلاتي، كه مرتفع كردن آنها در تعريف پروژه طراحي و پياده‌سازي نرم افزار مديريت سيستم اطلاعاتي مورد نظر بوده، بيان گرديده است.

شرح دست اندركاران و كاربران براي تهيه يك سيستم قابل استفاده، مفيد و كارا علاوه بر كاربران سيستم، لازم است كه تمامي افراد ذينفع را به عنوان بخشي از فرآيند مدلسازي نيازمندي‌ها مشخص كرده به انتظارات آنها توجه نمود. در اين بخش، افرادي كه به نحوي درگير پروژه هستند، مشخص و نيازهاي هر يك از آنها به اختصار بيان گرديده است.

ديد كلي سيستم در اين بخش خلاصه توانايي‌هاي نرم افزاري و ارتباط بخش مركزي اين نرم افزار با ساير بخش‌هاي آن به اختصار بيان گرديده است. نرم افزار بر اساس برخي مفروضات تهيه خواهد گرديد كه در اين بخش مفروضات مزبور فهرست گرديده‌اند.

قابليت‌ها، توانايي‌هاي سطح بالاي سيستم نرم افزاري هستند. از آنجا كه سند چشم انداز توسط مجموعه‌اي از افراد با تخصص‌ها و نگاه‌هاي مختلف بازخواني مي‌شود، جهت ارائه ويژگي‌ها و خصوصيات نرم افزار پورتال مديريت منابع، اين توانايي‌هاي به صورت كلي و عام در اين بخش بيان گرديده‌اند.

محدوديت‌ها در تعريف علمي، محدوديت عبارت است از هر عاملي كه آزادي عمل مجري و دامنه راه‌حل‌هاي وي را در توليد نرم افزار بكاهد. از آنجا كه اين محدوديت‌ها در خصوصيات کار نهايي موثر مي‌باشند، در اين بخش خلاصه‌اي از محدوديت‌ها اعم از فني يا غير فني كه بر روند اجراي پروژه و کار نهايي تاثيرگذار خواهد بود، تشريح گرديده است.

دامنه‌هاي كيفي در اين بخش موارد كيفي كه بايد در طراحي و ساخت منابع مد نظر قرار گيرد؛ تشريح گرديده است.

الويت‌ها در اين بخش قابليت‌ها و ويژگي‌هاي ارائه شده در بخش پنجم براي رويه ساخت الويت‌بندي مي‌گردند.

نيازمندي‌ها در اين بخش نيازمندي‌هاي ديگري كه بايد نرم افزار نهايي آنها تحت پوشش قرار دهد فهرست مي‌گردد اين موارد شامل استانداردهاي كاربردي، نيازمندي‌هاي سخت افزاري و بستر و محيط اجراي نرم افزار مي‌باشد.

نيازمندي‌هاي مستندسازي اين بخش بيان كننده مستنداتي است كه جهت نصب و راه اندازي نرم افزار نرم افزاري و نيز سهولت كاربران نهايي سيستم بايد تهيه و ارائه گردند.

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

 با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

تعداد صفحه :181
قیمت : 4800 تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :  

     09128346577        info@payan20.ir

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما

  info@payan20.ir

ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

 

شماره کارت :  6037997149778160 بانک ملی به نام محمد علی رودسرابی