پایان نامه ارشد:نوع استفاده معلمان از برنامه درسي مبتني بر فناوري اطلاعات و ارتباطات در مدارس

پایان نامه روانشناسی

عنوان کامل پایان نامه :بررسي ميزان و نوع استفاده معلمان از برنامه درسي مبتني بر فناوري اطلاعات و ارتباطات در مدارس متوسطه شهر بابل

ايجاد مدرک بر روي شبکه جهاني وب

هر روز افراد بيشتري براي ارائه عکس، مقاله و اسناد خود بر وري شبکه وب اقدام مي کنند، کاربرها مي توانند با ايجاد صفحه وب دانش و معلومات خود را به اشتراک بگذارند. فايل هاي صفحه وب فايل هاي متني هستند، فايل هاي متني شامل متني که روي صفحه ظاهر مي شوند و دستورات متني، براي قالب بندي کردن صفحه، ايجاد پيوندها و نمايش تصاوير است (ذولنور، ۱۳۸۲).

 

جستجوي خودکار شبکه جهاني وب (موتورهاي جستجو)

در حال حاضر با رشد روز افزون اينترنت، حجم گسترده اي از منابع اطلاعاتي حوزه هاي مختلف مثل كتب، مجلات، پايان نامه ها، طرحهاي پژوهشي و پايگاههاي اطلاعاتي در بسترهاي جديد و با قابليتهاي متنوعي در مقايسه با منابع چاپي در شبكه اينترنت قابل دسترسي هستند. براي دستيابي به اينگونه منابع امروزه ابزارهاي خاصي در شبكه اينترنت وجود دارند كه به ابزارهاي كاوش معروف هستند. اين ابزارها فرآيند مكان يابي اطلاعات مورد نياز كاربران را از طريق جمع آوري، ذخيره سازي و نگهداري اسناد و مدارك وب تسهيل مي كنند. با توجه به اهميت و نقش ويژه اين ابزارها در امر جستجو و بازيابي منابع اطلاعاتي اينترنت، ضمن توصيف انواع ابزارهاي كاوش، به برخي از مهمترين آنها اشاره مي شود.

سوالات یا اهداف پایان نامه :

۱- میزان و نوع استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات  در تدریس معلمان چقدر است؟

۲- نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات  در روش های تدریس معلمان چیست؟

۳- میزان استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در تهیه و تولید مواد و منابع آموزشی چقدر است؟

۴- موانع کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه ی درسی مدارس متوسطه چیست؟

۵-استفاده از ICT در مدارس متوسطه در کدام مرحله ی چهارگانه ی(ظهور کننده، کاربردی، ادغامی و تحولی) در برنامه ی درسی مدارس متوسطه قرار دارد؟

۶- نقش ICT بر عملكرد تحصیلی دانش آموزان در مدارسی که معلمان از آن استفاده می کنند با مدارسی که از آن  استفاده نمی کنند؟

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه روانشناسی

لینک متن کامل پایان نامه رشته روانشناسی با عنوان : بررسي ميزان و نوع استفاده معلمان از برنامه درسي مبتني بر فناوري اطلاعات و ارتباطات در مدارس متوسطه شهر بابل