دانلود پروژه رشته مهندسی کامپیوتر با موضوع سيستم مکانیزه امانت کتاب تحت سرویس وب

دانلود پایان نامه

متن کامل پایان نامه رشته : مهندسی کامپیوتر –  نرم افزار

با عنوان : سيستم مکانیزه امانت کتاب تحت سرویس وب

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی

  واحد تهران جنوب

دانشکده فنی و مهندسی

پایان نامه کارشناسی

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

عنوان پروژه:

سيستم مکانیزه امانت کتاب تحت سرویس وب

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

***ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است***

چکیده

کتابخانه های کلاسیک به گونه ای است که کتابدار با حجم انبوهی از کارها ی کاغذی سر وکار دارد.

هر کاربر برای گرفتن کتاب به طور حضوری آنجا باشد و بداند که چه کتابی را می خواهد و اگر کتاب مورد نظرش را نشناسد فردی که در کتابخانه کار می کند نمی تواند در یک لحظه آنچه را که کاربر (دانشجو) می خواهد به او بدهد .

موج جدید در این راستا,بر پایه توسعه نرم افزار و اینترنت است که در راس آن موجودیتِ کتابخانه جدید که کتابخانه دیجیتالی نامیده می شود قرار دارد.

این کارها(دیدن,امانت گرفتن, رزرو کردن) را در حالی انجام می دهید که در مبل راحتی وبا وجود دور بودن از کتابخانه دیجیتال هستید و از طریق اینترنت با آن کار می کنید.
این پروژه شما را قادر می سازد که کتابخانه ها را که باید در محل به صورت فیزیکی حضور داشته باشید وکتابی را بگیرید از این به بعد می توانید این کار را از طریق کامپیوتر انجام دهید.

مقدمه
در این مستند سعی شده است کلیه فرآیند‌های مربوط به پروژه کتابخانه دیجیتال، اهم از موارد کاربری، مستندات فاز اولیه، مستندات فاز پیاده سازی، مستندات فاز طراحی و تحلیل به ترتیب مراحل RUP آورده شود.

این پروژه مربوط به طراحی سیستم یک کتابخانه دیجیتال برای استفاده به جای سیستم سنتی کتابخانه‌ها جهت افزایش کارائی، سرعت و دقت می‌باشد.

برای طراحی این پروژه پنج نفر فعالیت داشته‌اند و خروجی نمایش داده شده در این مستند، محصول نهایی می‌باشد.

اصولاً برای کار با این نرم افزار در هر مکان یا هر جایی که کامپیوتر متصل به اینترنت داشته باشید امکان پذیر است.

كار با ASP.NET

Asp.net، آخرين نسخة «صفحات فعال سرور» تكنولوژي پيشرفته­اي از مايكروسافت است كه براي ساخت وب سايت­هاي پويا و مبتني بر بانك اطلاعات ابداع شده است.

صفحات فعال سرور يا همان Asp يكي از رايج­ترين زبان­ها براي ساخت وب سايت­هاي ارتقاء پذير و تعاملي است. بسياري از شلوغ­ترين و پُربيننده­ترين سايت­هاي وب در اينترنت از Asp استفاده مي­كنند. به عنوان نمونه­اي از اين نوع سايت­ها مي­توان به وب سايت شركت­هاي 1-800-Flowers, Barnes and Nobel, Dell و خود سايت مايكروسافت اشاره كرد.

Asp.net نسبت به نسخه­هاي قبلي صفحات فعال وب تغييراتي اساسي و ريشه­اي دارد. اگر قبلاً با اين نسخه­هاي صفحات فعال وب برنامه نويسي كرده­ايد و از امكانات جديد Asp.net بي خبر هستيد، پس آمادة يك شوك بزرگ باشيد.

بعضي ويژگي­هاي جديد Asp.net عبارتند از:

  • در net از كد كامپايل شده­اي استفاده مي­شود كه به زبان­هاي Common Language Runtime از قبيل ويژوال بيسيك و C# نوشته شده­اند. بر خلاف نسخه­هاي قبلي Active Sever Pages، اين نسخة جديد، از زبان­هاي اسكريپتيِ ترجمه شده (از جمله VBCcript) استفاده نمي­كند.
  • صفحات net با كنترل­هاي طرف سرور ساخته مي­شوند. كنترل­هاي وب سرور اين امكان را به برنامه نويس مي­دهند كه بر خلاف عناصر HTML، سايت خود را با استفاده از يك مدل شي­ئي پيشرفته تشكيل دهد.
  • در net تكنولوژي جديدي موسوم به Web Service‌ گنجانده شده است. با استفاده از وب سرويس مي­توانيم به متدها و خصوصيات دست پيدا كرده و اطلاعات را از بانك اطلاعات به اينترنت انتقال دهيم.
  • net بخشي از چاچوب با فريم وُرك دات نتِ مايكروسافت است. در اين مجموعه، هزاران كلاس دات­نتي وجود دارد كه انجام بسياري از اعمال (از قبيل ذخيره كردن يك آرم در فايل) را امكان پذير و آسان­تر مي­سازند.
  • net به مكانيزم­هاي ذخيره سازي هم صفحه و هم ديتا مجهز است. اين مكانيزم­ها، موجبات افزايش كارايي سايت وب را فراهم مي­كنند.

تبدیل فایل HTML به فایل ASP.net:

به طور خلاصه، براي تبديل يك فايل HTML استاندارد به يك صفحه Asp.net، چهار تغيير را در آن فايل صورت مي­دهيم:

  1. پسوند اسم فايل را به aspx. تغيير مي­دهيم.
  2. صفت Runat=”Server” را به هر يك از تگ­هاي <form> اضافه مي­كنيم.
  3. زبانهای برنامه نويسی در ASP.NETشما در ASP.NET می توانيد از هر زبان برنامه نويسی که با بدنه NET. سازگار باشد استفاده کنيد. اين زبانها عبارتند از Visual Basic.NET و #C و JScript.NET . اين بدين معنی است که شما جهت نوشتن برنامه در ASP.NET نياز به فراگيری زبان جديدی نداريد و اگر يکی از زبانهای ويژوال بيسيک يا ++C يا جاوا را می دانيد هم اکنون می توانيد در ASP.NET برنامه بنويسيد.از طرف ديگر تعدادی زبانهای ديگر توسط بعضی از شرکتهای فعال در اين زمينه به مجموعه زبانهای استاندارد ASP.NET افزوده شده است. بعنوان مثال اگر مايل باشيد حتی می توانيد از PERL و COBOL هم در ASP.NET استفاده کنيد.

    ابزارهای ASP.NET سالهاست که برنامه نويسان ويژوال بيسيک جهت ساخت فرم های خود از ابزارهای ويژوال بيسيک مانند TextBox و ListBox استفاده کرده اند. در ASP.NET هم شما می توانيد از ابزارهای فراوان موجود در آن برای ساخت فرم ها و صفحات خود استفاده نمائيد. در ASP.NET چهار دسته عمده از ابزارها موجود است: • ابزارهای اصلی مانند TextBox، RadioButton، ListBox و Button.

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

 با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

تعداد صفحه :136
قیمت : 4800 تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :  

     فقط پیامک        serderehi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما

  serderehi@gmail.com

ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

 

---  -- ----