دانلود پایان نامه رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار با موضوع وب سایت فروش اینترنتی پوشاک

متن کامل پایان نامه رشته : کامپیوتر – نرم افزار

با عنوان : وب سایت فروش اینترنتی پوشاک

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده فنی و مهندسی

پایان نامه کارشناسی

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

عنوان:

وب سایت فروش اینترنتی پوشاک

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

***ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است***

چکیده

این پروژه هدف بر این داشته تا بتواند یک وب سایت فروش لوازم ورزشی را تحلیل و پیاده سازی کند. در ابتدا در فصل اول به مقدمه و توضیح مختصری از نرم افزارهای مورد استفاده در انجام پروژه پرداخته ایم که شامل آشنایی با ,Asp.net روش اجرای پروژه های دات نت, آشنایی با 2005 SQL Server , نحوه برقراری ارتباط دات نت با بانک آشنایی با مفهوم UML و … می باشد که بیشتر به صورت مفهومی بیان شده است.
در فصل دوم به تحلیل عملکردهای یک فروشگاه اینترنتی که توسط یک شخص واحد به نام مدیر سایت اداره می شود پرداخته ایم و نمودارهای مربوطه را ترسیم کرده ایم( که مجموعا دارای دو بازیگر به نام مدیر و کاربر می باشد). تحلیل و بررسی و ترسیم نمودارها توسط نرم افزار UML انجام شده است. زبان مدل متحد UML زبانی خاص ، ساخت یافته ، متجسم و مستند که محصولی از سیستم نرم افزاری متمرکز می باشد است . در فصل سوم بانک اطلاعاتی مورد نیاز پروژه بررسی شده که توسط SQL Server 2008 پیاده سازی شده است. و سپس در فصل آخر سیستم پیاده سازی شده به طور کامل به تصویر درامده و سورس های برنامه همراه با توضیحات لازم بیان شده است. هدف این پروژه الکترونیکی شدن خرید از فروشگاه توسط کاربر است.

با الکترونی شدن این مبادلات هزینه تهیه ومبادله اسناد به شدت کاهش یافته برآور های انجام داده شده نشان می دهد که استفاده از مبادله الکترونی اطلاعات به جای روش های سنتی مبتنی بر کاغذ بین 21 تا 70 درصد صرفه جویی در هزینه های فعالیت های مختلف تجاری می شود. از موارد دیگر که میتوان ذکر کرد این است که با استفاده از تجارت الکترونیکی افراد قادر به انتخاب کالای خود با روش های متفاوتی خواهد بود.

با تسهیلاتی که بعد از ظهور وب در زمینه انتقال اطلاعات بر روی اینترنت به وجو آمده است گرایش به حضور در اینترنت و مشارکت در تبال اطلاعات علمی و تجاری دچار تحولی اساسی شده است.

پیشگفتار

فروشگاه آنلاین ، فروشگاه طراحی شده بر روی اینترنت است که  فروشندگان می توانند کالاها ، محصولات و خدمات خود را از این طریق عرضه نمایند و خریداران می توانند محصولات یا خدمات آنها را از جمله گوشی موبایل ، نرم افزار , کتاب ، قطعات و به طور کلی کالای  مورد نظر خود را انتخاب و در صورت تمایل خریداری نمایند . فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان است.

این پروژه طراحی و پیاده سازی یک فروشگاه اینترنتی پوشاک می باشد. که قابلیت انجام کارهایی از قبیل ثبت نام, لاگین کردن کاربر, خریداینترنتی کالا ، جستجو بر اساس نام و جنس کالا ،نظرسنجی را برای کاربر مشتری داراست . و برای کاربر مدیر کارهایی از قبیل امکان اضافه کردن, حذف کردن و ویرایش کالاها, امکان مشاهده اعضاو ارسال ایمیل دوره ای برای آنها,امکان مشاهده و ویرایش اجناس(گروه ها),امکان مشاهده مبلغ فروش فعلی فروشگاه , امکان گزارشگیری از فروش هریک از کالاها و تایید نهایی فاکتوراجناس خریداری شده را شامل می شود.

ابزارهای مورد استفاده در انجام این پروژه شامل موارد زیر می باشد:

1) Microsoft Visual Studio 2008

2) Microsoft SQL Server 2008

3)2002 IBM Rational Rose

از عمده ترین دلایل انتخاب پروژه آشنایی اولیه با زبان برنامه نویسیAsp.net , بانک اطلاعاتیSQL server , نرم افزار Rational Rose و علاقه مندی به یادگیری بیشتر این نرم افزارها و برنامه نویسی بود.

1-1)                  آشنایی با Asp.net

روند کاری Asp.net

.net با روند کارکرد متفاوت خود این مشکل را حل کرده که تحت شبکه جهانی تمام کامپیوتر ها به سرور وصل شوند و بی نیاز از هر گونه برنامه تمام درخواست های خود را انجام دهند.

مبحث الکترونیک از این تغییر پا به عرصه وجود نهاد که پس از تعریف مختصری بر asp.netبه تشریح سیستم یک کتابخانه الکترونیک می پردازیم.

مفاهیم تکنولوژی Net.

‍VB.NET یکی از زبانهای جدید برنامه‌سازی شی‌گرا است که با ارائه رهیافت Component-Based به طراحی و توسعه نرم‌افزار می‌پردازد. آنچه ما در حال حاضر از زبانهای برنامه‌سازی Component-Based در اختیار داریم و آنچه که VB.NET در اختیار ما قرار می‌دهد، افق جدیدی به سوی تولید و طراحی نرم‌افزارهای پیشرفته را در روی ما قرار می‌دهند.

نرم‌افزار، به عنوان یک سرویس، هدف اصلی نسل بعدی در سیستم‌های محاسباتی است. برای مثال، VB.NET زبانی مناسب برای تولید و طراحی صفحات وب، ایجاد اجزایی با قابلیت استفاده مجدد و ایجاد محیط‌هایی چند رسانه‌ای را به عنوان زبانی که هدفش توسعه ایجاد نرم‌افزار‌های پیشرفته است، در اختیار ما قرار می‌دهد.

زبان برنامه‌سازی VB.NET، به همراه تکنولوژی جدید شرکت نرم‌افزاری مایکروسافت یعنی .Net ارائه گردید، از این رو از تکنولوژی .Net این شرکت بهره می‌برد. پس در ابتدا به بیان مطالبی درباره محیط .Net می‌پردازیم.

چرا .Net؟

در گذشته زبانهای برنامه‌سازی، سیستم‌های عامل و محیط‌های اجرایی نرم‌افزار‌ها برای دوره‌ای خاص ساخته می‌شدند. هنگامیکه برنامه‌ها از محیط‌های رومیزی(Desktop) به اینترنت منتقل می‌شدند، ابزارهای موجود نیازمند API هایی اضافی و قابلیتهای دیگری بودند. بیشتر این قابلیتها در کنار زبانهای برنامه‌سازی بعنوان ابزارهایی جهت رفع این نیازمندیها ارائه می‌شدند. هرچند این ابزارهای اضافی بصورت قابل توجهی نیازمندیها را حل کرده و باعث رسیدن اینترنت به وضعیت کنونی شدند، اما همچنان مسائل بسیاری وجود داشت که نیاز به حل شدن داشتند.

.Net به منظور پشتیبانی از کاربردهای عصر جدید اینترنت ساخته شد. مواردی همچون گسترش، امنیت و versioning، که از مسایل مهممی بودند، توسط .Net پوشش داده شدند. قسمت مرکزی .Net بخش CLR (Common Language Runtime) است که یک موتور اجرایی مجازی است که از توسعه، امنیت و ارتقای نسخه کد پشتیبانی می‌نماید. در گذشته چنین امکاناتی برای کدهای کامپایل شده فراهم نبود. بدلیل اینکه .Net توانست بر این مشکلات اساسی فائق آید، راه حل قدرتمندتری جهت ساخت برنامه‌های تحت اینترنت به شمار می‌رود.

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

 با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

تعداد صفحه :163
قیمت : 4800 تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :  

     ۰۹۳۰۹۷۱۴۵۴۱ فقط پیامک        [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما

  [email protected]

ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

 

---  -- ----

مطالب مشابه

دانلود پایان نامه رشته کامپیوتر - سخت افزار با موضوع طراحی و ساخت تقویم دیجیتال
دانلود پایان نامه رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار با موضوع تحلیل و طراحی میکروبلاگ
دانلود پروژه رشته مهندسی کامپیوتر با موضوع سیستم مکانیزه امانت کتاب تحت سرویس وب
پایان نامه رشته کامپیوتر با موضوع کیفیت ارائه خدمات بر روی پروتکل های مسیریابی در شبکه های اقتضایی م...
دانلود متن کامل پایان نامه رشته کامپیوتر با موضوع مفاهیم چند رسانه ای شبکه
دانلود پایان نامه رشته کامیپوتر گرایش نرم افزار با موضوع همبستگی فازی