دانلود پایان نامه رشته مهندسی کامپیوتر با موضوع پیاده سازی و طراحی پورتال خبری

دانلود پایان نامه

متن کامل پایان نامه رشته : مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

با عنوان : پیاده سازی و طراحی پورتال خبری

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامي

واحد تهران جنوب

دانشکده فنی و مهندسی

پايان نامه كارشناسي

مهندسی كامپيوتر-نرم افزار

موضوع :

پیاده سازی و طراحی پورتال خبری

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

***ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است***

چکیده:

این پروژه شامل2 فصل می باشد.

فصل اول-آشنایی با نرم افزارها و ابزارهای مورد نیاز

چون در این سیستم از زبان  ASP.Net و C#.Net برای برنامه نویسی و SQL SERVER برای ایجاد بانک اطلاعاتی استفاده شده است لذا در این فصل به توضیح مختصری در مورد آنها می پردازیم.

فصل دوم-تحلیل ، طراحی و پیاده سازی پروژه

در این فصل طرح کلی یک پورتال خبری نشان داده خواهد شد. همچنین به ذکر عملیات اصلی موجود در سیستم به همراه جداول و فیلدهای مورد نیاز جهت بانک اطلاعاتی خواهیم پرداخت و در نهایت به شرح و توضیح بخش های مختلف سایت و عملیات هر بخش می پردازیم .
پیش گفتار :

در دنیای امروز اطلاعات عامل کسب قدرت می باشد اگر سازمانی بخواهد قدرتمند و مطلوب باشد باید مطلع باشد. وجود این امر استفاده از کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف را توسعه بخشیده است. مدیران موسساتی که می خواهند سازمانی را با راندمان بالا و مطلوب داشته باشند سعی بر این دارند تا با استفاده از ابزارهای کارآمد و اساسی سیستم سازمان خود را برای دستیابی به موقع آمار و اطلاعات از جنبه های مختلف کامپیوتری کنند.

امروزه قدرت بسیاری از کشورها به واسطه وجود رسانه های قوی و تاثیر گذار در آن کشور و یا حتی در جهان می باشد . پورتال های خبری نیز جزء رسانه های موثر در دنیای اینترنت می باشد.

در سیستم زیر قسمت های مختلف یک پورتال خبری توضیح داده می شود ، اینکه واقعا معیارهای کنونی تغییر کرده است را می توان از فراوانی چنین سایت هایی دریافت . شاید هنوز در کشور ما فعالیت های اینترنتی آنچنان فراگیر نشده است اما همگان به این مسئله اذعان دارند که دیر یا زود کشور ما هم باید به این سمت برود.به امید آن روز
 آشنايي با نرم افزارها و ابزارهای مورد نياز
فصل اول : نرم افزارهای مورد نیاز

ابزارهای مورد استفاده در این سیستم عبارتند از:

  • Net
  • C#.Net
  • SQL Server

که در ادامه به به توضیح هر یک می پردازیم.

ASP.Net چیست ؟

ASP.NET ، يک چارچوب برنامه نويسی است که بر اساس فريمورک دات نت ايجاد شده و از آن بمنظور پياده سازی برنامه های مبتنی بر وب استفاده می گردد . فرم های وب ASP.NET ، که بعنوان بخشی از يک برنامه وب ASP.NET مطرح می باشند ، روشی ساده بمنظور ايجاد وب سايت های پويا را در اختيار علاقه مندان قرار می دهند . ASP.NET ، همچنين شامل ساير تکنولوژی های مورد نياز برای ايجاد سرويس های وب XML بوده که بکمک آنان ، امکان توليد بلاک های لازم برای ايجاد برنامه های  توزيع شده فراهم می گردد .

ASP.Net متشکل از چندین تکنولوژی متفاوت شامل : فرم های وب یا WebForms ، سرویس های وب، کنترل های وب، کنترل های HTML و کنترل های اعتبار سنجی می باشند. وقتی تمام این موارد در کنار هم قرار گیرند، برنامه نویسان را قادر به ساخت و ارائه برنامه های کاربردی تحت وب قوی، قابل نگهداری و مقیاس پذیر می نمایند.

Asp.Net عضوی از بدنه NET. و متعلق به ميکروسافت است. شرکت ميکروسافت موفقيت خود را با سرنوشت NET. گره زده است. بنابراين شايد جالب باشد که بدانيم NET. چيست؟ بدنه NET. دارای دو قسمت اصلی است: قسمت اول يک کتابخانه عظيم از کلاس های آماده است و قسمت دوم يک محيط زمان اجرا می باشد.

کتابخانه کلاس ها در NET.

کتابخانه NET. دارای بيش از ۳۴۰۰ کلاس آماده جهت استفاده در برنامه ها است. بعضی از اين کلاس ها همان کلاس های پايه مانند آرايه و رشته هستند. اما عمده اين کلاس ها به پياده سازی اعمال تخصصی مانند کار با فايل و يا توليد مستندات XML پرداخته اند.

  • فضانام ها در NET.

انبوه کلاس های موجود در NET. به حال خود رها نشده اند بلکه اين کلاس ها در يک دسته بندی سلسله مراتبی به نام namespace يا فضانام چيده شده اند. بعنوان مثال کليه کلاس های مربوط به کار با فايل ها در فضانام System.IO دسته بندی شده اند. بنابراين با استفاده از نام کلاس و فضانام مربوطه هر کلاس بصورت منحصربفردی مشخص می شود. بعنوان مثال جهت دسترسی به کلاس File در فضانام System.IO می توان از عبارت System.IO.File استفاده کرد.يک دسته از فضانام ها بطور خاص برای برنامه نويسی در ASP.NET در نظر گرفته شده اند. اين فضانام ها با System.Web شروع می شوند. بعنوان مثال کليه ابزارهای HTML در فضانام System.Web.UI.

  • مجموعه ها در NET.

کلاس های موجود در NET. در قالب مجموعه ها (Assemblies) جاسازی شده اند. نکته مهم اين است که در اينجا يک مجموعه با يک فضانام اشتباه نشود. يک مجموعه عبارت است از يک يا چند فايل که کد برنامه مربوط به کلاس ها در آن قرار دارد. برای مثال، کليه کلاس های موجود در فضانام System.IO در يک مجموعه بنام Mscorlib.dll قرار دارد. مجموعه Mscorlib.dll يک فايل معمولی است که در ديسک سخت يک کامپيوتر حاوی NET. در کنار ساير فايل ها قرار می گيرد. برای يک فضانام مهم نيست که کلاس های آن بروی ديسک چگونه ذخيره شده است. کلاس های يک فضانام ممکن است در قالب چند مجموعه ذخيره شده باشند و از طرف ديگر يک مجموعه ممکن است حاوی کلاس های چند فضانام باشد. يک فضانام عبارت است از دسته بندی منطقی کلاس ها در محيط برنامه نويسی در حاليکه يک مجموعه، دسته بندی فيزيکی کلاس ها بروی ديسک سخت است

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

 با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

تعداد صفحه :114
قیمت : 4800 تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :  

     فقط پیامک        serderehi@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما

  serderehi@gmail.com

ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

 

---  -- ----