دانلود متن کامل پایان نامه رشته کامپیوتر با موضوع نرم افزار مدیریت هتلداری

متن کامل پایان نامه رشته : کامپیوتر – نرم افزار

با عنوان : نرم افزار مدیریت هتلداری

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده فنی مهندسی

پایان نامه کارشناسی

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

عنوان :

نرم افزار مدیریت هتلداری

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

***ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است***

چکیده

هدف از سند حاضر، جمع آوری، تحلیل و تعریف ویژگی‌ها و نیازمندی‌های سطح بالا و حد و مرز های سیستم‌ نرم افزاری هتلداری می‌باشد. از سوی دیگر در این سند به شناسایی اشخاص ذینفع در پروژه و محدودیت‌هایی که در تولید نرم افزار باید مدنظر قرار گیرند، پرداخته است. طرح کلی نیازمندی‌های محوری سیستم نرم افزار مذکور را بیان می‌سازد که مبنای قراردادی برای نیازمندی‌هایی است که در طول پروژه در قالب موارد کاربرد و نیازمندی‌های تکمیلی به طور کامل تشریح و پیاده‌سازی می‌شوند. این سند یک دید جامع از معماری سیستم مدیریت هتلداری را ارائه می دهد و همچنین طرحی را برای آزمایش سیستم مدیریت هتلداری شرح می دهد. این سیستم برای مکانیزه شدن قسمتی از امور بخش رزرواسیون هتل تقاضا کننده توسعه داده می شود .

کلمات کلیدی: اشخاص ذینفع، محدودیت‌ها، نیازمندی‌ها، معماری نرم افزار، رزرواسیون، مکانیزه شدن، آزمایش سیستم

مقدمه

امروزه کامپیوتر به یک وسیله مورد نیاز برای بسیاری شرکتها ، کارخانجات و نهادها تبدیل شده است به طوری که عدم حضور آن باعث اختلال های بسیاری در کارها می شود و ممکن است حتی باعث از کار افتادن کلی قسمتی نیز شود .

پیشرفت سریع علوم کامپیوتری وکاربرد سریعی که این تکنولوژی جدید در کلیه امور زندگی بشر دارد، حجم زیاد اطلاعات، نیاز بشر به سرعت و دقت و انسجام اطلاعات موجب گردیده است تا امروزه تمام مراکز تحقیقاتی، علمی و خصوصی سازمانهای کشور و… همسو با این روند اقدام به مکانیزه نمودن سیستم دستی خود نماید.

این پیشرفت روز افزون کامپیوتر و زمینه های کاربرد آن، نظیر تسهیل در انجام محاسبات دقیق و پیچیده و دستیابی سریع به اطلاعات، مدیران و مسئولان را برای مکانیزه کردن سیستم دستی ترغیب می نماید .

هدف از سند حاضر، جمع آوری، تحلیل و تعریف ویژگی‌ها و نیازمندی‌های سطح بالا و حد و مرز های سیستم‌ نرم افزاری هتلداری می‌باشد. از سوی دیگر در این سند به شناسایی اشخاص ذینفع در پروژه و محدودیت‌های که در تولید نرم افزار باید مدنظر قرار گیرند، پرداخته است. طرح کلی نیازمندی‌های محوری سیستم نرم افزار مذکور بیان می‌سازد که مبنای قراردادی برای نیازمندی‌هایی است که در طول پروژه در قالب موارد کاربرد و نیازمندی‌های تکمیلی به طور کامل تشریح و پیاده‌سازی می‌شوند. این سند معماری نرم افزار یک دید جامع از معماری سیستم مدیریت هتلداری را ارائه می دهد . این سیستم برای مکانیزه شدن قسمتی ازامور بخش رزرواسیون هتل تقاضا کننده توسعه داده می شود .

مروری بر پروژه در بخش دوم، خلاصه مزایای تجاری سیستم نرم افزار پروژه طراحی و پیاده‌سازی نرم افزار مدیریت سیستم اطلاعاتی و جایگاه آن و نیز خلاصه شرح مشکلاتی، که مرتفع کردن آنها در تعریف پروژه طراحی و پیاده‌سازی نرم افزار مدیریت سیستم اطلاعاتی مورد نظر بوده، بیان گردیده است.

شرح دست اندرکاران و کاربران برای تهیه یک سیستم قابل استفاده، مفید و کارا علاوه بر کاربران سیستم، لازم است که تمامی افراد ذینفع را به عنوان بخشی از فرآیند مدلسازی نیازمندی‌ها مشخص کرده به انتظارات آنها توجه نمود. در این بخش، افرادی که به نحوی درگیر پروژه هستند، مشخص و نیازهای هر یک از آنها به اختصار بیان گردیده است.

دید کلی سیستم در این بخش خلاصه توانایی‌های نرم افزاری و ارتباط بخش مرکزی این نرم افزار با سایر بخش‌های آن به اختصار بیان گردیده است. نرم افزار بر اساس برخی مفروضات تهیه خواهد گردید که در این بخش مفروضات مزبور فهرست گردیده‌اند.

قابلیت‌ها، توانایی‌های سطح بالای سیستم نرم افزاری هستند. از آنجا که سند چشم انداز توسط مجموعه‌ای از افراد با تخصص‌ها و نگاه‌های مختلف بازخوانی می‌شود، جهت ارائه ویژگی‌ها و خصوصیات نرم افزار پورتال مدیریت منابع، این توانایی‌های به صورت کلی و عام در این بخش بیان گردیده‌اند.

محدودیت‌ها در تعریف علمی، محدودیت عبارت است از هر عاملی که آزادی عمل مجری و دامنه راه‌حل‌های وی را در تولید نرم افزار بکاهد. از آنجا که این محدودیت‌ها در خصوصیات کار نهایی موثر می‌باشند، در این بخش خلاصه‌ای از محدودیت‌ها اعم از فنی یا غیر فنی که بر روند اجرای پروژه و کار نهایی تاثیرگذار خواهد بود، تشریح گردیده است.

دامنه‌های کیفی در این بخش موارد کیفی که باید در طراحی و ساخت منابع مد نظر قرار گیرد؛ تشریح گردیده است.

الویت‌ها در این بخش قابلیت‌ها و ویژگی‌های ارائه شده در بخش پنجم برای رویه ساخت الویت‌بندی می‌گردند.

نیازمندی‌ها در این بخش نیازمندی‌های دیگری که باید نرم افزار نهایی آنها تحت پوشش قرار دهد فهرست می‌گردد این موارد شامل استانداردهای کاربردی، نیازمندی‌های سخت افزاری و بستر و محیط اجرای نرم افزار می‌باشد.

نیازمندی‌های مستندسازی این بخش بیان کننده مستنداتی است که جهت نصب و راه اندازی نرم افزار نرم افزاری و نیز سهولت کاربران نهایی سیستم باید تهیه و ارائه گردند.

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

 با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

تعداد صفحه :181
قیمت : 4800 تومان

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نشان داده می شود

و به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت :  

     ۰۹۳۰۹۷۱۴۵۴۱ فقط پیامک        [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما

  [email protected]

ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

 

---  -- ----

مطالب مشابه